Biz Kimiz? içeriğine geri dön

Öznur Şakrak

IMG_2418

Şurada doğdum, burada okudum, falanca yerde çalışıyorum, evliyim, bekarım gibi kategorizasyonlarla doldurmak istemiyorum bu faslı. Ben hayatında kendini ifade ediş biçimini yazarak bulmuş, gezerek bulmuş, fotoğraf çekerek bulmuş ve her zaman, her şeyi merak eden, maymun iştahlı, kolay sıkılan, bir şey yaparken aklı yapmadığında kalan, dünyanın çok büyük olduğunun farkında olmanın getirdiği eksikliği, çaresizliği, sınırları kafaya takan, eleştiren, itiraz eden, hakkın peşinde koşan, adaletsizliğin her biçimine öfkeli, aynı anda bir kaç işe birden konsantre olabilen, çekirdek ailesine düşkün, yaşam amacını kendisine sürekli sorgulayan, bazen hepiniz gibi, bazen hiçbiriniz gibi biriyim işte.

Burada sizlerle, bana ilham veren her şeyi paylaşmak istiyorum. İletişim, dostluk, anlatmak, dinlemek, öğrenmek..Bunların hepsini seviyorum.

Bazen gittiğim yolculukları, bazen yeni öğrendiğim bir yemeğin tarifini, bazen okuduğum bir kitabın beni en fazla etkileyen cümlesini, bazen hayatın içinden, hayata dair öylesine bir şeyi paylaşacağım.

Bu paylaşımlardan özellikle seyahate yönelik olanların, çocuklu aileler için rehber niteliğinde olmasına çalışacağım. Benim 2 çocuğum var. Tüm seyahatlerimizi çok uzun zamandır 4 kişi olarak yapıyoruz. Çocukla gezen ailelerdeniz biz. Çocukla gezmeyi engel değil keyif olarak görenlerdeniz. Onlarla olan gezilerimizden keyifli kareleri de paylaşacağım. Çocukla gezmenin püf noktaları, çocukla gezilebilecek en kolay ve keyifli rotalar.

Umarım güzel paylaşımlar olur.

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://ailecekgeziyoruz.com/biz-kimiz/about/

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 

Translate »